ارایه محصولات با مشخصات فنی دقیق و تایید شده و امکان مقایسه
ارتباط موثر و کاربردی تامین کنندگان و خریداران
ارایه مشاوره خرید و پشتیبانی فنی و کیفی به خریداران
افزایش دقت خرید و رضایتمندی خریداران
افزایش راندمان فروش و رضایت تامین کنندگان

VendorMat

Engineering for All…

  • در بازار پر رقابت امروز دیده شدن و در معرض توجه بودن اهمیت خاصی دارد اما سوال اساسی این است که چگونه و با چه شرایطی و در چه فضایی دیده شویم؟
  • با عضویت در وندورمت در فضایی کاملا حرفه ای و تخصصی حضور می یابید که تمامی بهره مندان از آن دارای زبان مشترک و دیدگاه های تخصصی و حرفه ای مشترک هستند.
  • وندورمت توسط تیمی پایه گذاری شده است که خود دارای تجارب مفیدی در حوزه تامین و فروش متریال و خدمات و ارتباط با مشتریان هستند و با متریال گوناگون و پتانسیل های بازار و خریداران کاملا آشنا می باشند و می توانند مشاوره های لازم برای هر محصول را به مشتریان ارائه نمایند. در نتیجه این تیم می تواند به عنوان یک بازوی توانمند فروش برای هر شرکت عمل کند.
  • کاربران و خریداران امکان مقایسه و بررسی تخصصی محصولات و خدمات و بهره مندی از مشاوره و پشتیبانی متخصصین سایت را دارند و به این طریق می تواندد خریدی دقیق و بدون دغدغه را تجربه کنند.
دمو
  • کاربران وندورمت می توانند از تخفیف های گوناگونی که در زمان های مختلف توسط وندورمت و اعضای آن برای ایشان در نظر گرفته می شود بهره مند شوند.
  • ارتباط مشتریان و خریداران با تامین کنندگان، تولید کنندگان محصولات و ارائه دهندگان خدمات به شیوه ای مناسب بهبود پیدا می کند و سازمان یافته تر و در عین حال ساده تر و شفاف تر می شود.
  • بسیاری از مراحل پروسه خرید بین تامین کنندگان و خریداران با کمک پنل ها و فرم های ارتباطی اختصاصی وندورمت حذف می شود و تامین کنندگان در زمان کمتر و با دقت بالاتر به درخواست های خریداران پاسخ می دهند.
  • به دلیل وجود شفافیت و دقت در ارائه اطلاعات فنی و تخصصی محصولات و تامین کنندگان و ایجاد فضای اعتماد در مارکت تخصصی وندورمت، مشتریان با خاطری آسوده تر اقدام به انتخاب و خرید محصولات می نمایند.
  • به طور طبیعی یک تامین کننده، تولید کننده یا ارائه دهنده خدمات امکان دسترسی به تمامی مشتریان و استفاده کنندگان بالقوه را ندارد و از طرفی مشتریان هم در هنگام جستجو برای خرید امکان دسترسی به تمامی کاندیداها را ندارند و در بسیاری موارد جستجوی دقیق تر منجر به خرید های بهتر و مقرون بصرفه تر می شود. به کمک وندورمت این مزیت دو سویه برای کاربران و اعضا فراهم می شود که برای هر دو طرف سودمند و راضی کننده خواهد بود.
دمو
  • با عضویت در وندورمت هزینه و زمانی که صرف نگهداری و به روز رسانی وبسایت و شبکه های اجتماعی از سوی تامین کنندگان می شود، می تواند صرف فعالیت های ارزش آفرین دیگر شده و این بخش از فعالیت با اطمینان به تیم تخصصی وندورمت سپرده شود.
  • وندورمت به دلیل ماهیت هدفی که انتخاب نموده است اصل بی طرفی را به طور کامل رعایت می کند.
  • عضویت در سایت وندورمت و استفاده از خدمات و امکانات سایت به تامین کنندگان و ارائه دهندگان در کاهش هزینه های فروش کمک می کند.
  • وندورمت توسط گروهی از مهندسان با تجربه در تامین و فروش و پشتیبانی فنی متریال و خدمات تخصصی پایه گذاری شده و پشتیبانی می شود که در حوزه های مختلف مهندسی در صنعت و ساختمان دارای تخصص و تجربه می باشند و با کلیه اعضا و کاربران سایت دارای زبان مشترک و خواسته ها و دغدغه های مشترک می باشند.
  • شناخته شدن یک تامین کننده/ارایه دهنده خدمات و پروژه هایی که انجام داده است و محصولات و خدمات آنها یک پروسه طولانی و هزینه بر است در صورتیکه در وندورمت با هزینه ای معقول و بصورت تخصصی به بازدید کنندگان و کاربران شناسانده می شوید.
  • همیشه حتی برای شرکت های که شناخته شده هم هستند گوشه ها و زوایای ناشناخته ای از بازار و مشتریان بالقوه وجود دارد که دسترسی به تمامی این پتانسیل ها نیاز به زمان و هزینه بالایی دارد که با حضور در وندورمت این هزینه ها حذف می شوند و می توانند در جای دیگری مورد استفاده قرار گیرند.
دمو
  • وندورمت صرفا یک بانک اطلاعاتی یا نمایشگاه یا یک وبسایت برای درج آگهی و اطلاع رسانی شرکت ها نیست بلکه عملا دستیار بازاریابی و فروش و پشتیبانی فنی تامین کنندگان و عضوی توانمند از سازمان فروش و پشتیبانی فنی در راستای توسعه بازار محسوب می شود.
  • در هر بار مراوده با مشتریان بالقوه بطور طبیعی مشتری خواهان دسترسی به میزان معقولی از اطلاعات و شناخت از آنچه که قصد خرید و استفاده از آن یا دریافت آنرا دارد می باشد که هر بار آماده سازی و ارسال این اطلاعات برای مشتریان مستلزم صرف زمان و هزینه ای است که می تواند در بخش دیگری از سازمان بصورت مفید تری مورد استفاده قرار گیرد و وندورمت این امکان را با هزینه ای معقول فراهم می کند ضمن اینکه کاربران و مشتریان در کمترین زمان ممکن و در هر زمان که بخواهند می توانند این اطلاعات را بررسی و در زمان مناسب تصمیم گیری و انتخاب نمایند.
  • در دنیای پر رقابت امروز فهمیدن اینکه چه محصولی با چه ویژگی هایی مناسب ترین محصول و دارای بهترین کیفیت و معقول ترین قیمت است کار بسیار دشوار و زمان بری است که مهندسان وندورمت در این راه در کنار همه کاربران و اعضا هستند تا دست به انتخاب های هوشمندانه تر و تصمیمات مطمئن تری بزنند و با خاطری آسوده مورد استفاده قرار دهند.
  • خرید محصولات و خدمات تخصصی پروسه ای است که بر خلاف خرید سایر اقلام با دریافت مورد خرید و پرداخت قیمت آن به پایان نمی رسد و شامل مراحل و مذاکرات پیش و پس از خرید و روش های گوناگون پرداخت و همچنین در مورد برخی متریال اجرای نمونه و اجرای نهایی می شود. کارشناسان وندورمت در این مسیر آمادگی ارائه مشاوره حضور در جلسات پرزنت و شرکت در جلسات کاری مشترک به همراه خریدار و فروشنده انجام بازرسی های فنی و کیفی پیش و پس از تحویل مورد خرید را دارند.
دمو