درباره ما

درباره VendorMat

VendorMat وبسایت بازاریابی اینترنتی و مهندسی فروش محصولات و متریال صنعتی، مهندسی و تخصصی با رویکرد افزایش آگاهی و انتخاب بهینه این محصولات برای مشتریان و خریداران این محصولات در فعالیت های صنعتی است. به عبارت ساده تر وبسایت وندورمت قصد دارد تا کاربردهای مهندسی فروش و مهندسی خرید را در حوزه وب ارائه دهد.

از آنجا که بررسی، انتخاب و خرید محصولات تخصصی با کاربردهای صنعتی و ساختمانی همواره یکی از چالش های پروژه های در حال ساخت یا در حال بهره برداری بوده است وبسایت وندورمت در تلاش است تا با ارایه مشخصات دقیق و تایید شده فنی برای محصولات و خدمات فنی و مهندسی و تخصصی  و ارایه مشاوره های فنی کارامد به خریداران این محصولات در انتخاب و خرید بهترین و باکیفیت ترین متریال با بهترین قیمت، با افزایش کیفیت و بهره وری در پروژه های صنعتی و عمرانی و ساختمانی کمک کند.

VendorMat با بهره گیری از تیم مهندسان با تجربه خود که همگی دارای تجارب ارزشمندی در حوزه تامین محصولات و خدمات تخصصی و آشنا به الزامات فنی و کیفی هستند قصد دارد راهکار های نوینی را در بازاریابی اینترنتی تخصصی و توسعه بازار فروش محصولات مهندسی ارایه نماید.

VendorMat در رسالتی که برای خود تعریف نموده است و مسیری که می پیماید کلیه کاربران محترم را بخش بزرگ و مهمی از تیم سازمانی خود می داند و صمیمانه و با آغوش باز پذیرای نظرات ، انتقادات و پیشنهادات ایشان بوده و در همینجا آمادگی و سپاس خود را برای انتشار و به اشتراک گذاری مقالات ، نوشته ها ، دیدگاه ها ، تجارب و متون فنی و تخصصی و کاربردی کاربران محترم اعلام می نماید.

VendorMat

VendorMat چه کار می کند؟

محصولات فنی و تخصصی در وندورمت با ارائه دیتا و مشخصات دقیق و کامل فنی نمایش داده می شوند و با امکان مقایسه محصولات، دقت و سرعت انتخاب خریداران افزایش می یابد.

با استفاده از پنل کاربری اختصاصی وندورمت ( VM Panel ) و ایجاد ارتباط سیستمی شفاف، آسان و سریع بین خریدار و فروشنده، در بخش بزرگی از زمان و هزینه ای که در پروسه خرید صرف می شود، صرفه جویی می شود.

مهندسان وندورمت با تجربه سال ها فعالیت در تامین، فروش و پشتیبانی فنی متریال تخصصی، دانش کاربردی در حوزه های مختلف مهندسی و آشنایی کامل با الزامات فنی و کیفی در کنارتان هستند.

ارائه دهندگان خدمات تخصصی به شرکت ها و خدمات مهندسی در این بخش می توانند خدمات، توانمندی ها و رزومه کاری خود را در معرض دید شرکت های عضو و کاربران وندورمت بگذارند.
شرکت های تامین کننده محصولات فنی و مهندسی می توانند با پیوستن به خانواده بزرگ وندورمت محصولات و پروژه های خود را بصورت تخصصی به مشتریان معرفی کنند.